• Woodpeckers Heren-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boven, Michiel vanTechnische stafCoach
    Hoogendoorn, MartinTechnische stafCoach
    Jakobs, AndreTechnische stafCoach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Woodpeckers MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.B.U. MSE 12222001785138939644
    2CBV Binnenland MSE 22217051635149813734
    3BC Utrecht Cangeroes MSE 12217051821153328834
    4D.B.V. Rowic MSE 22213091681158010126
    5Woodpeckers MSE 12213091763161814526
    6BCE'78 MSE 1221101115631613-5022
    7EBV Baros MSE 1221001213961520-12420
    8New Stars MSE 122901314161451-3518
    9Punch MSE 222801415011653-15216
    10Utrecht Bull's MSE 122601615241670-14612
    11Zoebas MSE 122301914381704-2666
    12Crackerjacks MSE 122301913341628-2946
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, ThijsTeamspeler
    Dijk, Elrik vanTeamspeler
    Elemans, ThijsTeamspeler
    Heuts, TomTeamspeler
    Horeman, EsbenTeamspeler
    Rinsema, HiddeTeamspeler
    Siebers, JesseTeamspeler
    Sterk, DidierTeamspeler
    Theeuwen, BasTeamspeler
    Thomas, VictorTeamspeler
    Vankan, ArthurTeamspeler
    Vonk, RensTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.