• Woodpeckers Heren-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boven, Michiel vanTechnische stafCoach
    Hoogendoorn, MartinTechnische stafCoach
    Jakobs, AndreTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    maandag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    woensdag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    vrijdag 20:00 - 21:30 uur Sporthal de Slinger
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 mrt. 15:00Woodpeckers MSE 1 - EBV Baros MSE 1
    30 mrt. 14:30Punch MSE 2 - Woodpeckers MSE 1
    7 apr. 15:00Woodpeckers MSE 1 - BCE'78 MSE 1
    13 apr. 18:30D.B.V. Rowic MSE 2 - Woodpeckers MSE 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 mrt.Woodpeckers MSE 1 - Zoebas MSE 196 - 77
    16 mrt.Crackerjacks MSE 1 - Woodpeckers MSE 148 - 71
  • Poulestanden Woodpeckers MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.B.U. MSE 11919001546120434238
    2CBV Binnenland MSE 2181404130712159228
    3BC Utrecht Cangeroes MSE 11713041394117422026
    4D.B.V. Rowic MSE 21812061379123514424
    5Woodpeckers MSE 11810081392128910320
    6BCE'78 MSE 11890912551271-1618
    7EBV Baros MSE 11780910361138-10216
    8New Stars MSE 118801011541159-516
    9Punch MSE 217501211271277-15010
    10Utrecht Bull's MSE 118401412321383-1518
    11Crackerjacks MSE 118301510921346-2546
    12Zoebas MSE 118201611901413-2234
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, ThijsTeamspeler
    Dijk, Elrik vanTeamspeler
    Elemans, ThijsTeamspeler
    Heuts, TomTeamspeler
    Horeman, EsbenTeamspeler
    Rinsema, HiddeTeamspeler
    Siebers, JesseTeamspeler
    Sterk, DidierTeamspeler
    Theeuwen, BasTeamspeler
    Vankan, ArthurTeamspeler
    Vonk, RensTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.