• Woodpeckers Heren-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Boven, Michiel vanTechnische stafCoach
    Hoogendoorn, MartinTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    maandag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    woensdag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    vrijdag 20:00 - 21:30 uur Sporthal de Slinger
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan. 15:00Woodpeckers MSE 1 - CBV Binnenland MSE 2
    2 feb. 21:00New Stars MSE 1 - Woodpeckers MSE 1
    9 feb. 15:00Woodpeckers MSE 1 - BC Utrecht Cangeroes MSE 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 jan.Woodpeckers MSE 1 - S.B.U. MSE 153 - 69
    19 jan.Utrecht Bull's MSE 1 - Woodpeckers MSE 164 - 91
  • Poulestanden Woodpeckers MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.B.U. MSE 1141400114590823728
    2BC Utrecht Cangeroes MSE 11290396681615018
    3CBV Binnenland MSE 2139049208853518
    4D.B.V. Rowic MSE 21380596184311816
    5BCE'78 MSE 1117048167922414
    6EBV Baros MSE 111704717753-3614
    7New Stars MSE 1136078207962412
    8Woodpeckers MSE 1125079008891110
    9Utrecht Bull's MSE 11330108731018-1456
    10Punch MSE 211209687847-1604
    11Zoebas MSE 111209677784-1074
    12Crackerjacks MSE 1121011746897-1512
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, ThijsTeamspeler
    Dijk, Elrik vanTeamspeler
    Elemans, ThijsTeamspeler
    Heuts, TomTeamspeler
    Horeman, EsbenTeamspeler
    Rinsema, HiddeTeamspeler
    Siebers, JesseTeamspeler
    Sterk, DidierTeamspeler
    Theeuwen, BasTeamspeler
    Vankan, ArthurTeamspeler
    Vonk, RensTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.