De trainingen vinden -tenzij anders vermeld- plaats in Sporthal de Slinger, achter College de Heemlanden.
Hieronder vinden jullie het trainingsschema.
Team | Trainers | Dag/tijd | Locatie | |
---|---|---|---|---|
Kleuterbal | Bas / Esther Miltenburg | zaterdag 9:00 - 10:30 uur | ||
Basketball'sCool | Henk | dinsdag 17:00 - 18:00 uur | ||
zaterdag 9:15 - 10:30 uur | ||||
XU10-1 | Dwight / Emiel | woensdag 17:30 - 18:45 uur | De Velduil | |
vrijdag 16:45 - 18:00 uur | ||||
XU10-2 | Veron / Patrice / Freddie | maandag 16:45 - 18:00 | ||
vrijdag 16:45 - 18:00 uur | ||||
XU10-3 | Jeroen / Roel | woensdag 16:45 - 18:00 uur | ||
vrijdag 16:45 - 18:00 uur | ||||
XU12-1 | Maarten / Daan / Fiene / Bram | dinsdag 18:00 - 19:15 uur | ||
woensdag 18:00 - 19:15 uur | ||||
vrijdag 18:00 - 19:15 uur | ||||
XU12-2 | Floor / Sjoerd / Tycho | dinsdag 17:30 - 18:45 uur | De Velduil | |
donderdag 17:30 - 18:45 uur | ||||
XU12-3 | Simon / Klaas / Jarno | maandag 17:00 - 18:15 uur | De Vlinder | |
woensdag 16:45 - 18.00 uur | ||||
XU12-4 | Gonneke / Sam / Timo | dinsdag 17:15 - 18:30 uur | ||
woensdag 16:45 - 18:00 uur | ||||
XU14-1 | Jose / Daniele / Pascal / Mirjam | dinsdag 18:30 - 20:00 uur | ||
donderdag 17:15 - 18:45 uur | ||||
vrijdag 18:00 - 19:30 uur | ||||
XU14-2 | Kiky / Arthur | maandag 19:15 - 20:30 uur | ||
donderdag 18:45 - 20:00 uur | ||||
XU14-3 | Brandon / Thijs | maandag 18:00 - 19:15 uur | ||
vrijdag 18:00 - 19:15 uur | De Velduil | |||
XU14-4 | Duncan / Luc | maandag 18:15 - 19:30 uur | De Vlinder | |
vrijdag 20:00 - 21:15 uur | ||||
XU14-5 | Janet / Remco | dinsdag 19:00 - 20:15 uur | ||
vrijdag 20:00 - 21:15 uur | ||||
MU16-1 | Rob / Luuk | maandag 17:45 - 19:15 uur | ||
woensdag 19:15 - 20:45 uur | ||||
vrijdag 19:30 - 21:00 uur | ||||
MU16-2 | Giovanni Pauli / Carlos Leimena | woensdag 18:00 - 19:15 uur | ||
donderdag 18:45 - 20:00 uur | ||||
MU16-3 | Arnoud Druif | woensdag 19:15 - 20:30 uur | ||
vrijdag 19:15 - 20:30 uur | ||||
MU16-4 | Kyan Coster / Stijn Smit | dinsdag 19:15 - 20:30 uur | ||
vrijdag 19:15 - 20:30 uur | ||||
MU18-1 | Koen Bouwman / Luuk / Arnoud | maandag 19:15 - 20:45 uur | ||
woensdag 20:30 - 22:00 uur | ||||
MU20-1 | Camil | woensdag 20:00 - 21:15 uur | ||
vrijdag 20:30 - 21:45 uur | ||||
Heren-1 | Jip / Andre | dinsdag 20:00 - 22:00 uur | ||
donderdag 20:00 - 22:00 uur | ||||
Heren-2 | Alex Jansen ( aanspreekpunt) | maandag 20:45 - 22:00 uur | ||
donderdag 20:30 - 22:00 uur | ||||
Heren recreanten | Simon (aanspreekpunt) | donderdag 20:00 - 22:00 uur | ||
Dames recreanten | Janet (aanspreekpunt) | dinsdag 20:15 - 21:30 uur |
Zijn er vragen over het trainingsschema? Je kunt je vraag altijd stellen aan de technische commissie.