• Woodpeckers Dames-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pijpers, HarrietteTechnische stafCoach
    Pijpers, HarrietteTechnische stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Woodpeckers VSE 1 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lokomotief VSE 2 (K)201802119179339836
    2Quick Runners VSE 1201703114881033834
    3MSV Basketbal VSE 1201505119897522330
    4Solar Systemen-Grasshoppers VSE 3 *201307100289410826
    5Crackerjacks VSE 1 **201208103389613724
    6Westland Stars VSE 12010010858862-420
    7BC Utrecht Cangeroes VSE 3207013909992-8314
    8Woodpeckers VSE 12060148571082-22512
    9Utrecht Bull's VSE 3204016724985-2618
    10River Trotters VSE 22040168771105-2288
    11S.B.U. VSE 32040168081211-4038
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blokland, JanetTeamspeler
    Brouwer, AndreaTeamspeler
    Cornelisse, GonnekeTeamspeler
    Heusinkveld, HarmienTeamspeler
    Kuiper-Van Dam, BrendaTeamspeler
    Kuppens-van Tol, HelgaTeamspeler
    Liere, Andrea vanTeamspeler
    Limon Alonzo, DianaTeamspeler
    Muller, AnoukTeamspeler
    Pijpers, HarrietteTeamspeler
    Wolde, Willemien tenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.