• Woodpeckers M16 1

  • Woodpeckers M16-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brakel, Luuk van denTechnische stafCoach
    Heesch, Rob vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    maandag 17:45 - 19:15 uur Sporthal de Slinger
    woensdag 19:15 - 20:45 uur Sporthal de Slinger
    vrijdag 19:30 - 21:00 uur Sporthal de Slinger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Woodpeckers M16-1 ( 2e divisie M16 2D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Dunckers M16-111110082051430622
    2Divine M16-11190283061821218
    3HBV The Jumpers M16-11190279652427218
    4BS Leiden M16-31180370360310016
    5Crackerjacks M16-11170478157920214
    6Rotterdam-Zuid M16-1115066876394810
    7Nieuw Generation Basketball M16 1 *11506593556378
    8Woodpeckers M16-11140770970548
    9BV Alphia M16 1**11407581775-1948
    10Lokomotief M16-211308629847-2186
    11Rotterdam Basketbal M16-3111010501892-3912
    12Marathon M16-1110011483861-378-4

    Poulestanden Woodpeckers M16-1 ( 2e divisie M16 2D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Red Stars M16-11090188660028618
    2Zoebas M16-1107036835958814
    3Woodpeckers M16-110505595602-710
    4DAS M16-110406566612-468
    5Rotterdam-Zuid M16-110406550590-408
    6BV Alphia M16 1**10109361642-281-2
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bookelmann, MelkianusTeamspeler
    Graham, RubenTeamspeler
    Groenwold, FlorisTeamspeler
    Hoffmann, TijsTeamspeler
    Hulshof, KlaasTeamspeler
    Jansen, ArthurTeamspeler
    Shoka, AngeloTeamspeler
    Wiebenga, JarnoTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Woodpeckers M16-1

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    59,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    60,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd