• Woodpeckers MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Siebers, JesseTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    dinsdag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    donderdag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    vrijdag 20:00 - 22:00 uur (tot 1 dec.) Sporthal de Slinger
    19:30 - 21:00 uur (vanaf 1 dec.) Sporthal de Slinger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 16:15Utrecht Bull's MSE 1 - Woodpeckers MSE 1Galgenwaard
    1 feb. 16:00Woodpeckers MSE 1 - Blue Stars MSE 1De Slinger
    8 feb. 14:45BC Utrecht Cangeroes MSE 1 - Woodpeckers MSE 1Sporthal Lunetten
    15 feb. 17:00BV Lisse MSE 1 - Woodpeckers MSE 1De Waterkanten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.Woodpeckers MSE 1 - BV Amsterdam MSE 265 - 82
    11 jan.D.E.D. MSE 1 - Woodpeckers MSE 167 - 75
  • Poulestanden Woodpeckers MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1U.S. MSE 112110195778517222
    2BV Lisse MSE 112100293581811720
    3BV Amsterdam MSE 213100393480912520
    4BC Utrecht Cangeroes MSE 1131003107988119820
    5Blue Stars MSE 1138059749155916
    6D.E.D. MSE 1137069869404614
    7Woodpeckers MSE 1136079409192112
    8Harlemlakers MSE 2135089821090-10810
    9Rotterdam Basketbal MSE 213409914965-518
    10New Stars MSE 1133010787889-1026
    11Utrecht Bull's MSE 1122010703894-1914
    12SVO Basketball MSE 11200127531039-2860
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, ThijsTeamspeler
    Dijk, Elrik vanTeamspeler
    Heuts, TomTeamspeler
    Horeman, EsbenTeamspeler
    Rinsema, HiddeTeamspeler
    Siebers, JesseTeamspeler
    Sterk, DidierTeamspeler
    Thomas, VictorTeamspeler
    Vankan, ArthurTeamspeler
    Vonk, RensTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Utrecht Bull's MSE 1

    VS

    Woodpeckers MSE 1

    25 januari 202016:15 uur
    Galgenwaard Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Woodpeckers MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    72,31

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    70,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,92

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd