• Woodpeckers MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Siebers, JesseTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    dinsdag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    donderdag 20:00 - 22:00 uur Sporthal de Slinger
    vrijdag 20:00 - 22:00 uur (tot 1 dec.) Sporthal de Slinger
    19:30 - 21:00 uur (vanaf 1 dec.) Sporthal de Slinger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Woodpeckers MSE 1 (MSEL Mannen Senioren Landelijk)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1U.S. MSE 11715021350114220830
    2BC Utrecht Cangeroes MSE 11815031473116830530
    3BV Lisse MSE 11714031325114717828
    4BV Amsterdam MSE 21812061251112712424
    5D.E.D. MSE 11811071400129410622
    6Blue Stars MSE 1181008133112785320
    7Woodpeckers MSE 11890913281339-1118
    8New Stars MSE 118601211061169-6312
    9Harlemlakers MSE 218601213151499-18412
    10Rotterdam Basketbal MSE 218401413181414-968
    11Utrecht Bull's MSE 118301511131393-2806
    12SVO Basketball MSE 118201612021542-3404
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Blok, ThijsTeamspeler
    Dijk, Elrik vanTeamspeler
    Heuts, TomTeamspeler
    Rinsema, HiddeTeamspeler
    Sterk, DidierTeamspeler
    Theeuwen, JeroenTeamspeler
    Thomas, VictorTeamspeler
    Vankan, ArthurTeamspeler
    Vonk, RensTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Woodpeckers MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    73,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    74,39

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd