• Woodpeckers Heren-2

  • Woodpeckers MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Levoye, DavidTechnische stafCoach
  • Trainingen

    Dag Tijd Locatie
    maandag 20:15 - 21:45 uur Sporthal de Slinger
    woensdag 20:00 - 21:30 uur Sporthal de Slinger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 16:45BV Leiderdorp MSE 2 - Woodpeckers MSE 2De Bloemerd
    4 jun. 14:00Woodpeckers MSE 2 - Punch MSE 5De Slinger
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.Woodpeckers MSE 2 - S.B.U. MSE 360 - 82
  • Poulestanden Woodpeckers MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Leerdam MSE 1181404111892119728
    2Lokomotief MSE 420140699786713028
    3BV Leiderdorp MSE 216110590180110022
    4BV Voorne MSE 2171106106491714722
    5Blue Drakes MSE 11710079448806420
    6Westland Stars MSE 41810089949593520
    7Archipel MSE 1118036276091816
    8S.B.U. MSE 3187011106110313014
    9Utrecht Bull's MSE 3164012624770-1468
    10BC Utrecht Cangeroes MSE 41840148971090-1938
    11Punch MSE 51630137631022-2596
    12Woodpeckers MSE 29108426549-1232
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baak, Dennis vanTeamspeler
    Bentum, Bas vanTeamspeler
    Dekker, JorisTeamspeler
    Esser, ChrisTeamspeler
    Feikema, DennisTeamspeler
    Hadžić, ĆamilTeamspeler
    Ilan, UriTeamspeler
    Laus, GinoTeamspeler
    Levoye, SebastiaanTeamspeler
    Mavropoulos, STeamspeler
    Seyr, PaulTeamspeler
    Vermeulen, TibbeTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Leiderdorp MSE 2

    VS

    Woodpeckers MSE 2

    21 mei 202216:45 uur
    De Bloemerd Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Woodpeckers MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    47,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    61,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,22

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd