• Woodpeckers Heren-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Levoye, DavidTechnische stafCoach
  • Trainingen

    Dag Tijd Locatie
    woensdag 20:30 - 22:00 uur (tot 1 dec.) Sporthal de Slinger
    20:00 - 21:30 uur (vanaf 1 dec.) Sporthal de Slinger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Woodpeckers MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EBV Baros MSE 7201901125193931238
    2O.S.M. '75 MSE 1191504123496626830
    3UBV "The Eagles" MSE 22214081250106918128
    4Blue Drakes MSE 22013071194103016426
    5Waterdragers MSE 1191207116795121624
    6BV Leerdam MSE 2 *201208105910005924
    7EBV Baros MSE 8211209120511456024
    8Bourgondie MSE 1201001010609669420
    9Woodpeckers MSE 22110011130412446020
    10Utrecht Bull's MSE 521801310111148-13716
    11SV Argon MSE 21960139951122-12712
    12S.B.U. MSE 62040169481216-2688
    13BC Utrecht Cangeroes MSE 5 *22401810561487-4318
    14Almere Pioneers MSE 42030178381289-4516
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baak, Dennis vanTeamspeler
    Dekker, JorisTeamspeler
    Elemans, ThijsTeamspeler
    Esser, ChrisTeamspeler
    Feikema, DennisTeamspeler
    Hadžić, ĆamilTeamspeler
    Hopster, NielsTeamspeler
    Jongh, Simon deTeamspeler
    Kooistra, Dirk-janTeamspeler
    Laus, GinoTeamspeler
    Levoye, SebastiaanTeamspeler
    Vermeulen, TibbeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Woodpeckers MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    62,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    59,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,95

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd