• Woodpeckers X14 1

  • Woodpeckers X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alvarez Blanco, JoseTechnische stafCoach
    Linden, Marcel van derTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    dinsdag 18:30 - 20:00 uur Sporthal de Slinger
    donderdag 17:15 - 18:45 uur Sporthal de Slinger
    vrijdag 18:00 - 19.30 uur Sporthal de Slinger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 apr. 15:00Woodpeckers X14-1 - BC Utrecht Cangeroes X14-1De Slinger
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Goba X14-1 - Woodpeckers X14-149 - 136
    30 mrt.Zoebas X14-1 - Woodpeckers X14-157 - 50
  • Poulestanden Woodpeckers X14-1 ( 2e divisie X14 2D 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Utrecht Cangeroes X14-111110089753136622
    2NIEUW Generation Basketball X14-11190283357226118
    3Woodpeckers X14-11180389352237116
    4De Dunckers X14-111506592587510
    5DAS X14-111506527619-9210
    6Almere Pioneers X14-211407518673-1558
    7SVO Basketball X14-111209512684-1724
    8Rotterdam Basketbal X14-2110011346930-5840

    Poulestanden Woodpeckers X14-1 ( 2e divisie X14 2D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woodpeckers X14-1970272942930014
    2BC Utrecht Cangeroes X14-1860247537310212
    3Bouncers Basketball X14 1*970257839418412
    4Zoebas X14-18305420517-976
    5Quick Runners X14-18206444549-1054
    6Goba X14-18008374758-3840
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alvarez Blanco, MiguelTeamspeler
    Bookelmann, Makaio-MalonaTeamspeler
    Ingrassia, LucaTeamspeler
    Kippersluis, Marijn vanTeamspeler
    Kruijf, Jesse DeTeamspeler
    Kruijsen, SemTeamspeler
    Loo, Laurens vanTeamspeler
    Middelkamp, SanneTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Woodpeckers X14-1

    VS

    BC Utrecht Cangeroes X14-1

    13 april 202415:00 uur
    De Slinger Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Woodpeckers X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    81,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    47,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,56

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd