• Woodpeckers X14 2

  • Woodpeckers X14 2 (VR)

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Jansen, ArthurTechnische stafCoach
    Kanawi, KikyTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    maandag 19:15 - 20:30 uur Sporthal de Slinger
    donderdag 18:45 - 20.15 uur Sporthal de Slinger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Woodpeckers X14 2 (VR) ( 4e divisie X14 4D 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jump IJsselstein X14-111110095330464922
    2New Stars X14-111100185227857420
    3BV Alphia X14-11180385048136916
    4Red Stars X14-21180367854413416
    5Quick Lions X14-11180362644518116
    6Woodpeckers X14 2 (VR)116057416479412
    7SVO Basketball X14-311506567608-4110
    8Almere Pioneers X14-311407514620-1068
    9BC Utrecht Cangeroes X14-311308508712-2046
    10Silvertown Lions X14-111209299690-3914
    11De Dunckers X14-3111010308723-4152
    12Bouncers Basketball X14-21100112501094-844-2

    Poulestanden Woodpeckers X14 2 (VR) ( 3e divisie X14 3D 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick Lions X14-11090170040929118
    2BC Utrecht Cangeroes X14-21070365649815814
    3Woodpeckers X14 2 (VR)106046135486512
    4Red Stars X14-1105056255913410
    5Sparta Nijkerk X14 1 (VR)10208495702-2074
    6SVO Basketball X14-210109416757-3412
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bouman, GijsTeamspeler
    Bremmer, ThijeTeamspeler
    Gantert, JadeTeamspeler
    Groot, Danny deTeamspeler
    Hengstum, Lieke vanTeamspeler
    Kanawi, RaphaelTeamspeler
    Marsman, SiemTeamspeler
    Rijn, Niels vanTeamspeler
    Vermeulen, AyeshaTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Woodpeckers X14 2 (VR)

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    61,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    54,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd