• Woodpeckers X14 3 BASKETBALL

  • Woodpeckers X14-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alvarez Blanco, JoseTechnische stafCoach
    Hesteren, Brandon VanTechnische stafCoach
    Lokker, ThijsTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    maandag 18:00 - 19:15 uurSporthal de Slinger
    vrijdag 18:00 - 19:15 uurGymzaal de Velduil
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 apr. 16:45BC Utrecht Cangeroes X14-4 - Woodpeckers X14-3Sporthal Lunetten
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 apr.Woodpeckers X14-3 - Archipel X14-255 - 48
  • Poulestanden Woodpeckers X14-3 ( 5e divisie X14 5D 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Shooters X14-1980151830021816
    2SV Argon X14-1970258036321714
    3B.Z. '72, X14-1 VR970256735621114
    4Sparta Nijkerk X14 1 (VR)970259336123214
    5Quick Runners X14-296034314032812
    6Archipel X14-39306411381306
    7Woodpeckers X14-3930650150106
    8Crackerjacks X14-39207357430-734
    9Green Giants X14 2 (VR)9207343505-1624
    10Waterdragers X14 3**900993794-701-2

    Poulestanden Woodpeckers X14-3 ( 5e divisie X14 5D 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Crackerjacks X14-3980148331217116
    2De Dunckers X14-397024533648914
    3Woodpeckers X14-396034573748312
    4BC Utrecht Cangeroes X14-49306455430256
    5Bouncers Basketball X14-49306312467-1556
    6Archipel X14-29009262475-2130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broeke, Jason tenTeamspeler
    Brouwer, Quinten deTeamspeler
    Bruin, Joppe deTeamspeler
    Ettienne, GaëlTeamspeler
    Koning, StenTeamspeler
    Kostanjski, SiboltTeamspeler
    Moolenaar, DexTeamspeler
    Putman, RobTeamspeler
    Schrijvers, SilvanTeamspeler
    Winsum, Boaz vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BC Utrecht Cangeroes X14-4

    VS

    Woodpeckers X14-3

    14 april 202416:45 uur
    Sporthal Lunetten Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Woodpeckers X14-3

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    50,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    41,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd