• Woodpeckers X14 5 (VR) BASKETBALL

  • Woodpeckers X14-5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blokland, JanetTechnische stafCoach
    Wiering, RemcoTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Locatie
    dinsdag 19:00 - 20:15 uur Sporthal de Slinger
    vrijdag 20:00 - 21:15 uur Sporthal de Slinger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Woodpeckers X14-5 ( 5e divisie X14 5D 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Green Giants X14 1 (VR)11100179127152020
    2ABC Amigos X14-11190276142833318
    3Almere Pioneers X14-41180362445816616
    4O.S.M. '75 X14-1117046285359314
    5Crackerjacks X14-411407478579-1018
    6Novo Stars X14-211407476508-328
    7Archipel X14-211209347621-2744
    8Woodpeckers X14-5110011220925-7050

    Poulestanden Woodpeckers X14-5 ( 5e divisie X14 5D 19 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forwodians X14-21190278335243118
    2BV Alphia X14-21180364446717716
    3BV Oegstgeest X14-110604425433-812
    4BS Leiden X14-510505482600-11810
    5Woodpeckers X14-510208369593-2244
    6Dunkinn X14-110109277535-2582
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bekenkamp, MatisseTeamspeler
    Blom, MaartenTeamspeler
    Dalvie, ImaadTeamspeler
    Gier, Kai deTeamspeler
    Kuil, Debian vanTeamspeler
    Linden, Tim van derTeamspeler
    Meirink, DyonTeamspeler
    Oostrom, ThomasTeamspeler
    Siam, AbdalhadiTeamspeler
    Steenis, FernandoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Woodpeckers X14-5

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    36,90

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    59,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd